0 POZYCJI
KOSZYK PUSTY

PZWL na studia

Repetytoria i testy

Anatomia, biochemia, histologia

Dla pielęgniarek i opiekunów medycznych

 

Specjalizacje lekarskie


pzwl -18%
Aby pomóc studentom kierunków lekarskich w przygotowaniach do LEK, czyli Lekarskiego Egzaminu Końcowego, który pozwoli im zdobyć uprawnienia do wykonywania zawodu, przygotowaliśmy w księgarni medycznej PZWL pakiety podręczników akademickich w promocyjnych cenach. To polecane przez wykładowców na polskich uczelniach medycznych pozycje dostosowane do programów nauczania i realiów polskiej służby zdrowia oraz branży medycznej.

W naszej ofercie znalazły się podręczniki akademickie na wszystkie kierunki lekarskie, od anatomii do zdrowia publicznego. Są wśród nich zarówno klasyki, których znajomość wymagana jest od wszystkich lekarzy – jak na przykład słynna pięciotomowa „Anatomia człowieka” Bochenka i Reichera – ale także bardziej szczegółowe monografie, niezbędne w codziennej pracy lekarza.

Oferowane w promocyjnych cenach pakiety podręczników akademickich podzieliliśmy poniżej na kilka wygodnych kategorii, które pozwolą studentom kierunków medycznych łatwiej odnaleźć potrzebne im pozycje.

Pierwszą kategorię stanowią repetytoria, umożliwiające powtórkę materiału przed egzaminami i szybsze opanowanie materiałów zawartych w klasycznych podręcznikach. Są wśród nich liczne repetytoria z anatomii, pielęgniarstwa, chirurgii, patofizjologii, farmakologii, biologii dla lekarzy i wielu innych dziedzin. Wszystkie z nich zostały opracowane nie tylko w oparciu o najnowsze programy i wymogi egzaminacyjne, ale również w taki sposób, aby ułatwić opanowanie materiału szerzej opisanego w towarzyszących im podręcznikach.

Poza repetytoriami wyszczególniliśmy kilka najczęściej wyszukiwanych przez studentów kategorii. Znalazły się wśród nich podręczniki akademickie na kierunek lekarski, położnictwo i ginekologię, anatomie, kierunek lekarsko-dentystyczny, do analityki medycznej, higieny i nauk dentystycznych, farmacji, elektroradiologii, pielęgniarstwa, dietetyki, fizjoterapii i rehabilitacji, ratownictwa medycznego, kosmetyki i kosmetologii, weterynarii oraz zdrowia publicznego.

We wszystkich tych kategoriach umieściliśmy także podręczniki do nauki języków obcych dla lekarzy i pracowników służby zdrowia. Poza słownikami łacińskimi znalazły się wśród nich również języki nowożytne, jak angielski czy niemiecki, które okażą się niezbędne w pracy lekarza nie tylko za granicą, ale również w Polsce.