• Zaloguj się
 • Zarejestruj się
 • Newsletter
 • Pomoc
 • Kontakt
0 POZYCJI
KOSZYK PUSTY
dostawa 0 zł

Dobrostan. Stan Umysłu. Mindfulness – technika uważności. Cz. 9

(eAudiobook)
0.00  (0 ocen)
 Dodaj recenzję
Rozwiń szczegóły
Zwiń szczegóły
Cena katalogowa: 31,90 zł
28,71 zł
Cena zawiera podatek VAT.
Wysyłka:
online
Dodaj do schowka

Dobrostan. Stan Umysłu. Mindfulness – technika uważności. Cz. 9

Dobrostan. Stan Umysłu. Uzdrowienie słabości i uporządkowanie życia. Stan Spokoju i Szczęścia. Mindfulness – technika uważności. Cz. 9

Audiobook składa się z trzech lives, („Czym jest dobrostan", "Co ważniejsze, czy wiata czy wiedza?" i "Jak jest Twoja tożsamość? Kim jesteś?"). Stąd, jakość dźwięku w poszczególnych odcinkach może być nieco inne. Chodzi jednak o treść.

Przez szereg lat, nauka zajmowała się przede wszystkim brakiem zdrowia psychicznego – depresją, stresem, wyuczoną bezradnością I różnymi tzw. dysfunkcjami, które utrudniają życie. Psycholodzy przeważnie pracowali nad tym, aby ludzie wyszli z leków, strachów oraz z depresji, co miało przynieść im ulgę w cierpieniu. Do dziś w wielu terapiach pielęgnuje się pozwolenie na poczucie w sobie negatywnych emocji np. gniewu i pielęgnowanie go w sobie. Terapeuci tego typu nurtu, mniej zajmowali się tym, by skupić ludzki umysł na wychodzeniu ze swoich słabości i aby człowiek stał się szczęśliwy, a więcej czasu poświęcali „rozgrzebywaniu” negatywnych emocji i ich przyczyn. Ale czy to, aby dobry kierunek terapii dla wszystkich ludzi?
Jednak same pozytywne emocje nie wystarczają. Jeśli np. zajadasz się czekoladą, co zapewnia sporą dawkę przyjemności. Nie ma to niestety żadnego związku ani z poczuciem sensu, ani z osiągnięciami czy sukcesami. Możesz osiągać znakomite wyniki w pracy lub w biznesie, lecz jeśli cierpią na tym twoje relacje z najbliższymi, będziesz wciąż daleko od dobrostanu – będziesz w szpagacie mentalnym własnych tożsamości.
Okazuje się, że „nie bycie nieszczęśliwym” poprzez tkwienie w starych emocjach zbyt długo, to jeden kierunek terapii, jaką wybierają ludzie zgodnie z ich potrzebami. Drugi, odmienny rodzaj, to dążenie do poszukiwania rozwiązań, wzmacniania się bazując na swoich „cieniach” – na czymś, co chcemy ukryć przed samym sobą, z czym się nie utożsamiamy, poprzez uzdrawianie tego wszystkiego oraz wypracowanie drogi do własnego dobrostanu i do poczucia szczęścia w sobie. To dwa różne kierunki terapie uzdrawiania psychiki. W uzyskaniu dobrostanu pomocny jest również Wellbeing Coach (ang. trener dobrego samopoczucia). Jako specjalista, swoimi pytaniami przeprowadza ludzi od szukania rozwiązań, ustanawiania wyzwań do osiągania ich życiowych celów. Pomaga poprawić samopoczucie człowieka, poczuć szczęście i osadzić klienta w jego odpowiednim stanie tożsamości, oddziałowując przez to na każdą przestrzeń życia.

DOBROSTAN to dział pozytywnej psychologii tzw. WELLBEING COACHING. Zajmuje się zagadnieniem dotykania problemu i uzdrawianiem go, poprzez szukaniem rozwiązań. Dzięki wychodzeniu z negatywnych emocji, ze złego stanu fizycznego jak i psychicznego oraz ze swoich słabości, metody coachingowe pomagają uzdrowić sytuację oraz stan emocjonalny człowieka, wzmacniając go przy tym. To właśnie w WellBeing coachingu, w ramach POZYTYWNEJ PSYCHOLOGII, najlepiej kreuje się zadowolenie z tego, co jest teraz wraz z poczuciem szczęścia, jako DOBROSTAN.
Dobrostan to wiele przestrzeni w Kręgu Życia, którym warto się przyglądnąć i które można przepracować, „podreperować” i uzdrowić. Dobrostan to składowa wielu elementów. Opierają się one na Zasobach i Wyzwaniach tak psychicznych, jak również społecznych i fizycznych. Wszystko to potrzebuje być w równowadze i w dobrym samopoczuciu tzw. „Wellbeing”. Jest to osiągania ideału CONSTANS na bazie uważności, zaopiekowania się sobą i „Miłości do siebie”. Należą do nich takie obszary życia jak m.in.:

- dobre zdrowie fizyczne i psychiczne (audiobook: „Choroby psychosomatyczne”);
- rozpuszczenie lęków oraz strachów i zamiana ich na pozytywne emocje (audiobook: „Sampouzdrawianie. Od choroby do zdrowia”);
- odpuszczenie starych tęsknot, żalów prezencji i złości, które odbierają radość życia (audiobook „ReimPriting. Ostatnie pożegnanie”);
- relacje z innymi ludźmi i unikanie pułapek konfliktu (audiobook: „Tolerancja dla odmienności”);
- osiągnięcia i sukcesy poprzez własny rozwój, wzrastanie i pracę (audiobook: „ Równowaga emocjonalna”)
- „Flow” czyli przepływ, obserwacja i podążanie za uwagą (audiobook: „C'est la vie! Życiowa układanka”);
- umiejętność zarządzania emocjami (audiobook: „Inteligencja emocjonalna”);
- sens życia, jako jedna z najważniejszych potrzeb ludzkich (audiobook: „Jaki jest twój sens życia?”)

Wszystkie wyżej wymienione audiobooki pochodzą z serii: „Mindfulness, czyli trening uważności”. Mindfulness, czyli trening uważności, to seria wykładów nagranych na żywo podczas lives w latach 2020 i 2021, której celem było niesienie pomocy osobom z wieloma problemami natury fizycznej jak również psychicznej – z dolegliwościami psychosomatycznymi. Czasami czujemy się źle, ściska nas w wątrobie bądź w żołądku, boli nas głowa, serce, plecy, stawy, mięśnie, mamy zimne kończyny, pocą nam się ręce, nogi, ciało, mamy duszności i nie możemy spać w nocy. Najczęściej, wtedy mamy problem z rozstrojonym układem pokarmowym, a z badań medycznych, lekarz wnioskuje, iż wszystkie wyniki są w normie. W takich przypadkach, z dużym prawdopodobieństwem można stwierdzić, że cierpimy na tzw. zaburzenia psychosomatyczne, podczas których należy uzdrawiać tak ciało jak i duszę człowieka - psychikę.
Audiobooki z serii „Mindfulness, czyli trening uważności”, są wykładami z lives nagranymi na żywo w 2020 roku, stąd pobrany głos pochodzi z filmów i może czasem odchodzić od normy wysokiej, jakości.

Spis treści:

1. Czym jest dobrostan?
2. Jak wejść na drogę do dobrostanu?
3. Jak odnaleźć w sobie tożsamość dobrostanu?
4. Uzdrowienie siebie na wszystkich przestrzeniach.
5. Co jest ważniejsze do osiągnięcia dobrostanu: wiara czy wiedza?
6. Patrz na wszystko, co przychodzi, jak na cenne doświadczenie i naukę.
7. Z wdzięcznością celebruj każdy dzień życia
8. Jaka jest Twoje tożsamość? Kim jesteś?
9. Bądź uważny na swoje słabości i uzdrawiaj je, słysząc potrzeby swoje i innych.
10. Zamieniaj problemy na wyzwania, a wymówki na rozwiązania.
11. W jaki sposób wiedza może pomóc człowiekowi do sięgnięcia stanu szczęścia?
12. Czy wiara czyni cuda?
13. Wdzięczność, jako umiejętność doceniania i cieszenia się drobnostkami.
14. Dobrostan, jako stan poczucia obfitości.
15. Bądź uważny na to, „z kim przystajesz, bo taki się stajesz”.
16. Uważność i obecność obserwatora świata wewnętrznego i zewnętrznego.
17. Osiągnięcie życiowego dobrostanu i spokoju

 • Redakcja: Akademia Rozwoju Coaching Zycia, Dr Renata Zarzycka
 • ISBN: 978-83-67225-08-3
 • Czas trwania: 1:04:00
 • Sposób dostarczenia produktu elektronicznego
  Produkty elektroniczne takie jak Ebooki czy Audiobooki są udostępniane online po uprzednim opłaceniu (PayU, BLIK) na stronie Twoje konto > Biblioteka.
  Pliki można pobrać zazwyczaj w ciągu kilku-kilkunastu minut po uzyskaniu poprawnej autoryzacji płatności, choć w przypadku niektórych publikacji elektronicznych czas oczekiwania może być nieco dłuższy.
  Sprzedaż terytorialna towarów elektronicznych jest regulowana wyłącznie ograniczeniami terytorialnymi licencji konkretnych produktów.
 • Ważne informacje techniczne
 • Minimalne wymagania sprzętowe:
  • procesor: architektura x86 1GHz lub odpowiedniki w pozostałych architekturach
  • Pamięć operacyjna: 512MB
  • Monitor i karta graficzna: zgodny ze standardem XGA, minimalna rozdzielczość 1024x768 16bit
  • Dysk twardy: dowolny obsługujący system operacyjny z minimalnie 100MB wolnego miejsca
  • Mysz lub inny manipulator + klawiatura
  • Karta sieciowa/modem: umożliwiająca dostęp do sieci Internet z prędkością 512kb/s
 • Minimalne wymagania oprogramowania:
  • System Operacyjny: System MS Windows 95 i wyżej, Linux z X.ORG, MacOS 9 lub wyżej, najnowsze systemy mobilne: Android, iPhone, SymbianOS, Windows Mobile
  • Przeglądarka internetowa: Internet Explorer 7 lub wyżej, Opera 9 i wyżej, FireFox 2 i wyżej, Chrome 1.0 i wyżej, Safari 5
  • Przeglądarka z obsługą ciasteczek i włączoną obsługą JavaScript
  • Zalecany plugin Flash Player w wersji 10.0 lub wyżej.
 • Informacja o formatach plików:
  • PDF - format polecany do czytania na laptopach oraz komputerach stacjonarnych.
  • EPUB - format pliku, który umożliwia czytanie książek elektronicznych na urządzeniach z mniejszymi ekranami (np. e-czytnik lub smartfon), dając możliwość dopasowania tekstu do wielkości urządzenia i preferencji użytkownika.
  • MOBI - format zapisu firmy Mobipocket, który można pobrać na dowolne urządzenie elektroniczne (np.e-czytnik Kindle) z zainstalowanym programem (np. MobiPocket Reader) pozwalającym czytać pliki MOBI.
  • Audiobooki w formacie MP3 - format pliku, przeznaczony do odsłuchu nagrań audio.
 • Rodzaje zabezpieczeń plików:
  • Watermark - (znak wodny) to zaszyfrowana informacja o użytkowniku, który zakupił produkt. Dzięki temu łatwo jest zidentyfikować użytkownika, który rozpowszechnił produkt w sposób niezgodny z prawem.
  • Brak zabezpieczenia - część oferowanych w naszym sklepie plików nie posiada zabezpieczeń. Zazwyczaj tego typu pliki można pobierać ograniczoną ilość razy, określaną przez dostawcę publikacji elektronicznych. W przypadku zbyt dużej ilości pobrań plików na stronie WWW pojawia się stosowny komunikat.
  Więcej informacji o publikacjach elektronicznych
NAZWA I FORMAT
OPIS
ROZMIAR
(mp3)
Brak informacji
Słowa kluczowe: negatywna wolność pokój motyw szczęścia Szczęściarz narcystyczny partner narcystyczna matka osądzanie poezja, wiersze, wiara, Bóg, sens życia, mądrości życiowe narcystyczna córka samorozwój wada serca upiory przeszłości wizualizacja produktu Zagubione szczęście pojęcie szczęście o szczęściu chora miłość happiness economics mądrość duchowa wyzwania rozwojowe komunikacja masowa Chwila szczęścia subjective wellbeing relacje ofiar emocjach coachownica serca mądrości komunikacja zdrada,duchowość psychotesty mądrość psychopatów nawyki językowe emocjonalność żródła szczęścia coaching duchowy poczucie winy soul coaching służba zdrowia pomiar wartości emocje transformacja sieciowa wyzwania ekonomiczno-społeczne samoocena człowiek psychologia pozytywna dla coachów filozofia pracy umiłowanie mądrości emocja wizualizacja 3D artcoaching dynamika emocji wyzwania wobec polskich relacji inwestorskich magia słowa psychologia coach biznesu wartości relacje w mlm psychologa dobrostan emocjonalny słowa klucze Bogactwo i szczęście Moc abc zdrowia mądrość dziecka coaching dla par złudzenie mądrości po fakcie osądy świętowanie modlitwa serca wizualizacja celów wizualizacja e-zdrowie coaching biznesu filozofia nudy miłość Wyzwania polskiej gospodarki do właściwego funkcjonowania filozofia nauki transformacja koryta równowaga hormonalna coach sportowy równowaga cząstkowa psychodieta dobrostan psychiczny Przeklęte szczęście zawał serca mądra miłość ekonomia szczęścia subiektywny dobrostan Coaching Tao szczęście społeczna transformacja moc coachingu DietCoaching predyktor mądrości dziecka relacje kobiet historia emocji działania manipulatora nawyki żywieniowe audiobook czytany self coaching ludzka miłość miłość,czas psychoanaliza potęga słowa złe nawyki Diet Coach energia słowa mentalność dotyku ograć nawyki duchowa transformacja zdrowie neurofilozofia asymetria pozytywno-negatywna stres pozytywny uzdrowienia wesoła rodzina wartość marki mudra serca wartość uzdrowić święta rodzina dobre samopoczucie psychological zdrowe nawyki rodzina równowaga ciała intencja filozofia mediów nawyki Idealna rodzina sense of happiness spokój umysłu sources of happiness concepts of happiness determinants of happiness spokój ciała piękno emocji mindfulness w pracy biofilozofia język emocji transformacja cyfrowa obwinianie ,oskarżanie Happiness e-komunikacja niepokój psychobiznes Uzdrowiciel psychoanalyse niezaradność złe nawyki żywieniowe niedobory pierwiastków sztuki uważności kontrola emocji człowiek i wiara poczucie szczęścia stan umysłu rozwój nawyki racjonalnego żywienia duchowość Jak być młodym M jak miłość trudne słowa psychologia mądrości mowa rozwój mindfulness dla dwojga mądrość sophoi pomoc edukacja dla mądrości mądrość kultura a transformacja dualizm emocji O człowieku audiobook wizualizacja przepływów duża rodzina wymówki p-wartość psycho punk św. Rodzina ulotne szczęście równowaga czakralna coaching życia metafilozofia zdrowie duszy zdrowie aury dobre wartości mistrz słowa relacje rodzinne choroby serca dobrostan finansowy podróż duchowa intencja wyborcza rozwój kobiet filozofia życia psycholog pomoc rodzicom cechy człowieka negatywna kampania polityczna jak być wzorem dla dziecka huśtawka emocji komunikacja w sieci misja autocoaching równowaga rynkowa dobrostan fizyczny pracowników jak być szczęśliwym równowaga pracowników stan zdrowia teorie emocji mucis coaching praktyka duchowa dobrostan zdrowie ebook zdrowie mózgu święto lata jak być szczęśliwą aktywna rodzina trening mindfulness wizualizacje modele wartości otwartość sieci wartości bliskie relacje pomoc własna wellness coach Wojna i pokój pomoc naukowa praktyka uważności nowy człowiek transformacja życia relacje przemoc nlp, anusz, programowanie, wskazówki, doskonałość, sukces, techniki, neurolingwistyka, bogactwo, prz narcystyczne zaburzenia osobowości zaburzenia narcystyczne duchowa ścieżka NLP dr Renta Zarzycka etyka komunikacji psyche nauka o komunikacji praktyk nlp psychoterapy wzorzec świętości psychodelia Mindfulness - trening uważności, seria AUDIOBOOKÓW dr Renata Zarzycka mindful - uważność osądzaniem i ocenianiem obwinianie się live coaching Mindfulness - trening uważności delikatna równowaga programowanie umysłu na spokój system zdrowia blog w komunikacji wymówka emocje konflikty umysłowa jak być pewnym siebie jak być szczęśliwym kurs Studia NLP Szkolenie NLP świętość rodzinne świętowanie Kurs NLP równowaga jonowa rozwój mózgu wewnętrzna równowaga duchowość w biznesie; najpotężniejszy kurs online jak być liderem Technika wizualizacji uwalniania od traumy nagłego rozstania noc świętojańska diagnoza negatywna miłość siebie jak być spokojnym kurs pozytywna cyberpsychologia trening uważności. trening autogenny transformacja nowe wyzwania psychomagia jak być liderem kurs Dla szczęścia słowa dnia słowa roku nośniki komunikacji świadomość trudne relacje zdrowia life coaching psychopaci dobre relacje głos serca uzdrowiska duchowość kobiety mózg-rozwój wartościowanie jak być zdrową 25 lat transformacji ocenianie wspierające komunikacji transmisja spokój wewnętrzny jak być piękną pomoc rozwojowa Mocny człowiek mentalność kalosze szczęścia szczęścia psychopatia świadomość klienta świadomość konsumenka Świętowit emisja akcji spokój uważność słowa filozofia bytu samoświadomość INTENCJA działania, wartość bieżąca owoc zdrowia trening uważności misja społeczna koncepcja ekonomicznego dobrostanu poradnik szczęścia Uśmiech szczęścia dobrostan psychospołeczny los człowieka psychosis ból serca topofilozofia stres człowieka Szczęście w miłości Wyzwania dla polityki zagranicznej polski wobec Ameryki Łacińskiej i Karaibów rytm serca wizualizacja obiektów magazynowych świadomość finansowa pozytywny nastrój Okulary szczęścia psychopata równowaga budżetowa Kiepsy rodzina chroń zdrowie spór o wartości porywy serca poryw serca Filozofia słowa wizualizacja informacji Duchowość na co dzień nadświadomość żywy człowiek o chłopcu który zgubił szczęście równowaga bieżąca język i komunikacja emocjonalna Brudne serca piękno człowieka Sezon na szczęście proste słowa Miłość bosa wizualizacja wiedzy święto świadomość uczuć zdrowie jelit relacje z córką świadomość ciała ekspresja emocji poradnik, duchowość, rozwój osobisty, coaching świadomość siebie równowaga praca-życie dobrostan w pracy dobrostan psychologiczny etyka słowa Dzieci szczęścia Emocjonalne SOS obwiniania szczęście rodziny fałszywe poczucie winy Szczęście All Inclusive wartość firmy moc słów medycyna i duchowość duchowość; egzorcysta; Kościół katolicki; opętanie zdrowe relacje pozytywna teoria organizacji filozofia wiary Szczęście śpi na lewym boku misja pokojowa mentalność społeczeństwa poznanie i świadomość pokój wewnętrzny transformacja kulturowa utarczka duchowa ognie świętojańskie chirurgia serca Szczęście pachnące wanilią Babilońska literatura mądrości pozytywny Kolor jej serca Gospodarka światowa i krajowa jej wyzwania we wspó misja życiowa Duński przepis na szczęście antywartości wizualizacja danych flow life-przepis na szczęście człowiek pracy transfer pozytywny perfekcjonizm pozytywny warianty transformacji utopie pozytywna porada duchowa prawdziwe poczucie winy wizualizacje danych równowaga wyzwania społeczno-edukacyjne duchowość mężczyzny świętokradztwo do pomocy Mądrości Proroka wewnętrzny spokój święto światła równowaga energetyczna samostanowienie święto w sobotę literatura duchowa współczesne wyzwania edukacyjne wolność pozytywna przygoda duchowa literarura duchowa córka duchowa emisja Jadwiga. Duchowa droga królowej filozofia Tao mentalność wschodniopruska książka na dobry sen życiowe mądrości duchowość alternatywna wolność negatywna nowa duchowość transformacja relacji współczesne wyzwania Istota człowieka wyzwania XXI wieku INTENCJA działania Walka duchowa osobowość narcystyczna,. narcyzm Świętosława mocne czy poczucie szczęście dilerka emocji technika wizualizacji uwalniania od traumy technika wizualizacji psycho narcystyczna osoba szczęście wg Lukrecjusza wyzwania dla turystyki - zmiany demograficzne mentalność i style życia działania manipulatora motywacja kiepskie relacje transformacje kultury narcystyczne zachowania poczucie dobrostanu utajone emocje poczucie dorbostanu audiobooks audiobooks dr Renata Zarzycka dobrostan dobry stan coach duchowość kobieca dobry stan psychoza czym jest dobrostan? człowieka moc dobrostanu po miłość Neurolingistyczne Programowanie umysłu rzeczywistość duchowa negatywna do serca audiobook life audioboooki dr Renata Zarzycka audioboook dr Renata Zarzycka Człowiek śmiechu zaradność równowaga myśli równowaga spokoju i wyciszenia umysłu równowaga nastoru równowaga aury psychologizm celebrować celebrowanie constans radiokomunikacja równowaga conastns WELLBEING WELLBEING COACHING rozgrzebywanie przeszłości Dobrostan. Stan Umysłu. dr Renata Zarzycka rodzina światowa wpływ człowieka równowaga w czakrach filozofia wiedzy w ramach POZYTYWNEJ PSYCHOLOGII Wellbeing Coach - trener dobrego samopoczucia dr Renata Zarzycka poradnik audiobook coaching relacji rozwój duszy wyzwania Szczęście rodzinne rozwój, duchowość, zdrowie, postęp, relaks, przemiana, harmonia, równowaga, osobisty, studio astrops człowiek mocy obfitość jak być szczęśliwym w dobrostanie dr Renata Zarzycka szczęście jest w tobie nieszczęście dobrostan człowieka uzdrowienie coaching stand stand-up ruch człowieka Duchowa książka pedagogika pozytywna duchowa ciąża filozofia duchowość relacje umysł relacje pracy implementacja intencji ekofilozofia uzdrowisko strach przed oceną, osądzaniem i ocenianiem psychocoaching emocje wojny transformacje krąg życia Mindfulness - trening uważności. Mindfulness, czyli trening uważności dr Renata Zarzycka uważny na swoje słabości mindfulness w odpoczywaniu pozytywny wpływ przyrody szczęśliwym być koło Życia mindfulness w medytacji mindfulness w biznesie mindfulness w życiu duchowość ignacjańska dystans przyjaźń duchowa mindfulness tarcza duchowa równowaga ogólna NLP świat wartości słowacysta biografia duchowa świadomość ruchu wartość dodana słowacystyka system wartości dojrzałość duchowa kultura duchowa czy kominiarz przynosi szczęście czerpanie z mądrości dziecka szczęście w pigułce Ze szczęściem w ciuciubabkę bogini mądrości szczęście i nieszczęście zawartość wyzwania współczesności pomocy wartość banku Master NLP geowizualizacja utrata wartości równowaga finansowa transformacja edukacji idea słowa NLP Praktyk NLP Master NLP psychologia wywierania wpływu dobrostan pracownika Transformacje Lorentza małomiasteczkowa mentalność sex-misja kryzys wartości misja specjalna Bez serca Grupa transformacji święto kwiatów mądrość i głupota Transformacje liniowe relacje ludzkie świętoszek dieta duchowa o mądrości recepta na szczęście zrywam bzy na święto mamy ścieżka duchowa Wartości własne duchowa materialność

27,00 zł 30,00 zł
Do koszyka

KREATYWNOŚĆ. Techniki twórczego myślenia i Stymulator 6/14

„Potrafimy działać w sposób twórczy dzięki zrozumieniu sposobu w jaki myślimy o danym zagadnieniu.” K. RogersW treści tego audiobooka Marek Stączek omawia 5 tematów.Pierwszy rozdział to odpowiedź na py...
23,31 zł 25,90 zł
Do koszyka

Równowaga emocjonalna. Jak przestać wchodzić w stany depresyjne i umartwiać się?

Równowaga emocjonalna. Jak przestać wchodzić w stany depresyjne i umartwiać się? Mindfulness - trening uważności. cz. 2.W słowie „umartwianie” czy też „zamartwianie” jest ukryty szczególny termin niosąc...
26,91 zł 29,90 zł
Do koszyka

Zostań jej obsesją. Rozkoszne techniki seksualne. Edycja zmieniona i rozszerzona

Uwaga, nowy rozdział: Historyjki, które wkręcają! Czego pragną kobiety, czyli jak sprostać niewypowiedzianym, lecz najistotniejszym oczekiwaniom Stań się jej obsesją, czyli jak przygotować najlepsze scenariusze fan...
35,91 zł 39,90 zł
Do koszyka

Mindfulness znaczy sati. 25 ćwiczeń rozwijających mindfulness

Mindfulness ― świadomie bądź tu i terazW zabieganych, nerwowych, pełnych napięć czasach wielu ludzi poszukuje sposobów radzenia sobie ze stresem, z obniżonym nastrojem, natłokiem myśli, lękiem przed przyszłością, niepokoj...
17,01 zł 18,90 zł
Do koszyka

Albert Einstein. Potęga i piękno umysłu. Tom I. Dzieciństwo i młodość (1879-1905)

Albert Einstein to bez wątpienia najbardziej znany naukowiec w dziejach, lecz jego droga do sukcesu nie była prosta, przez wiele lat nikt nie dostrzegał jego talentu. Nie sposób określić go mianem cudownego dziecka, które niczym Mozart za...
42,30 zł 47,00 zł
Do koszyka

Kodowanie umysłu na sukces - czyli jak zaprogramować się na nowo

Większość osób to dożywotnie i bierne ofiary przekonań oraz iluzjoniści, żyjący fikcją a nie rzeczywistością.Kurs "Kodowanie umysłu na sukces" to wytyczający nowe szlaki trening głębokiej przemiany wewnętrznej.K...

Recenzje

Dodaj recenzję
Nikt nie dodał jeszcze recenzji. Bądź pierwszy!
 
Uwaga: Nasze strony wykorzystują pliki cookies.
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach statystycznych i reklamowych. Mogą też stosować je współpracujące z nami firmy badawcze. W programie służącym do obsługi Internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce Prywatności.