• Zaloguj się
 • Zarejestruj się
 • Newsletter
 • Pomoc
 • Kontakt
0 POZYCJI
KOSZYK PUSTY

Czakra Splotu Słonecznego i Ognia a poczucie Własnej Wartości. Kronika Akaszy Wtajemniczenie. odc. 11

(eAudiobook)
0.00  (0 ocen)
 Dodaj recenzję
Rozwiń szczegóły
Zwiń szczegóły
Cena katalogowa: 36,90 zł
33,21 zł
Cena zawiera podatek VAT.
Wysyłka:
online
Dodaj do schowka

Czakra Splotu Słonecznego i Ognia a poczucie Własnej Wartości. Kronika Akaszy Wtajemniczenie. odc. 11

Czakry są to skupiska energii, które rządzą duchowymi i psychosomatycznymi aspektami naszej wewnętrznej istoty. Z żyjącymi istotami związane jest siedem głównych czakr cielesnych i czakry kosmiczne. Energia czakry splotu słonecznego odpowiada za emocje, za siłę wewnętrzną, moc i własną wolę, a tym samym za "sprawczość", decyzyjność i pewność siebie, za wytrwałość, odwagę do działania oraz mówienia „NIE”, czyli za asertywność. Tym samym odpowiada za poziom własnej samooceny, na której to opiera się Poczucie Własnej Wartości.
Cechy charakteru człowieka, budowane są już od wczesnego dzieciństwa w domu rodzinnym. Jeśli w tej przestrzeni człowiek nabył wiele blokad, ma w tym obszarze dużo pracy nad własnym rozwojem, zmianą przekonań, zachowań i nawyków, a wszystko w celu wypracowania nowych rozwiązań i reakcji. Pozwala to na doskonalenie swojej siły woli oraz samooceny, na odważne wyrażania siebie oraz tworzenie wewnętrznej siły sprawczej swojego losu, za który to on powinien brać odpowiedzialność, bez obwiania innych w momencie porażek.
Czakra Ognia i praca z nią, to zarazem świetna nauka Zarządzania Emocjami. Jest to podstawowa umiejętność, którą każdy człowiek powinien posiąść. To ćwiczenie siły spokoju, panowania nad emocjami. Wypracowanie bezcennej w życiu „Roli Obserwatora” typu „naukowca”, to umiejętność zbierania danych, zadawania pytań „naukowych”, zamieniania ich na informację, wyciąganie wniosków i dawanie sobie rad poprzez szukania rozwiązań. Takie aktywne analizowanie sytuacji poprzez obserwację i mentalną zmianę znaczenia na ”życiowe doświadczenie” jakie ma miejsce „Tu i Teraz”, jest wprost bezcenna w dzisiejszych czasach, co autorka omówiła również w serii swoich audiobooków dotyczących pracy z emocjami, pt.: „ Mindfulness - trening uważności”.
Okazuje się, że Czakra Splotu Słonecznego i „Ognia” czyli emocji, odpowiada za poziom Inteligencji Emocjonalnej IE. Jest to najważniejsza ze wszystkich rodzajów inteligencji i znacznie ważniejszej od powszechnie znanej IQ. Zagadnienia te obszernie autorka omówiła również w audiobooku „Inteligencja Emocjonalna. Zarządzanie Emocjami. Naszymi lękami stwarzamy to, czego się boimy” serii „Mindfulness -trening uważności”.
Czy zatem warto rozmawiać o swojej przeszłości, aby zminimalizować emocje związane z nią i uzdrowić je, czy lepiej ją odciąć i wyprzeć, jak radzą niektórzy terapeuci? Czego nauczymy się lub nie nauczymy, na doświadczeniu wypierania i odcinania? Co może wydarzyć się, jeśli drastycznie jednym cięciem odetniemy lub wyprzemy traumatyczne sytuacje z przeszłości, bez uzdrowienia ich? Gdzie osadzi się choroba psychosomatyczna w ciele bolesnym” człowieka, w wyniku nieuzdrowionych traum? Dlaczego zatem tak często powstają mocne blokady energetyczne w ciele, prowadzące niekiedy do poważnych chorób, łącznie z zawałami czy nowotworami?
Ból ten będzie chciał być wreszcie uzdrowiony i jeśli człowiek nie przepracuje swoich lęków, strachów i obaw, swoich żalów, pretensji, nienawiści i złości, ból ten będzie go drążył od środka coraz bardziej. Czy lepiej zatem przepracować temat przeszłości, szczególnie dzieciństwa i domu rodzinnego, aby nie nieść tego ciężaru w dorosłe życie i nie okaleczać innych swoimi kompleksami, czy może ukryć to głęboko w sobie, cierpieć i pozwolić na zamanifestowanie się tego bólu w ciele, w najmniej oczekiwanym momencie życia?
Powyższe zagadnienia zostały szeroko omówione w wielu odcinkach serii „Mindfulness -trening uważności”, a szczególnie w cz. 1 „Choroby psychosomatyczne. Jak zmienić emocje negatywne na pozytywne i uzdrowić ciało?
To Ty wybierasz, to Ty pozwalasz sobie na jedno lub drugie i to Ty decydujesz o tym, co z tym wszystkim zrobisz. Harmonijny rozwój to zrównoważone emocje i pewność siebie, że „potrafię, nauczę się jeśli trzeba, dam rady”. Balans energetyczny to uzdrowienie osłabiających człowieka kompleksów poprzez nauka na doświadczeniu, nawet tym traumatycznym i wdzięczność za zrozumienie, akceptację i odpuszczenie. To właśnie od energetycznego „Punktu Zero”, w którym co raz znajduje się człowiek, zaczyna się „Droga Wędrowca Życia”. Wszystko co człowiek chce osiągnąć dobrego w świecie zewnętrznym, należy zacząć od siebie, od pracy z własnym nieświadomym JA, po ro, aby stać się Świadomym swoich słabości i cieni, czyli kompleksów, wypieranych tak często na innych. Co widzisz w innych, często jest w Tobie. Uzdrawiając je, człowiek wzmacnia się, a jego samoocena rośnie. To właśnie Świadomość procesu własnego rozwoju, Uzdrawia, a obszar emocji jako Czakra Ognia w Splocie Słonecznym, jest centrum ciała, a zarazem jest jednym z najważniejszych i najczęstszych do przepracowania. Wszak ten, kto umie zapanować nas samym sobą, jest największym Zwycięzcą.

SPIS TREŚCI:
Przedmowa
Czakra Splotu Słonecznego
Energetyczne połączenie DzieckoMatka
Zablokowana czakra splotu słonecznie
Czakra Ognia a Poczucie Własnej Wartości
Jak odczytać informacje zapisane w ciele?
Utożsamianie się z bólem i identyfikacja emocji
Miejsca uzdrawiania bólu z obszaru przeszłości
Miejsca uwolnienia bólu dla obecności „Tu i Teraz”
Miejsca uzdrawiania bólu dotyczące przyszłości
Utożsamianie się z bólem i identyfikacja emocji
Aktywowanie czakry Ognia
Podsumowanie

 • Redakcja: Akademia Rozwoju Coaching Zycia, Dr Renata Zarzycka
 • Język wydania: polski
 • ISBN: 978-83-67225-80-9
 • Czas trwania: 1:17:00
 • Sposób dostarczenia produktu elektronicznego
  Produkty elektroniczne takie jak Ebooki czy Audiobooki są udostępniane online po uprzednim opłaceniu (PayU, BLIK) na stronie Twoje konto > Biblioteka.
  Pliki można pobrać zazwyczaj w ciągu kilku-kilkunastu minut po uzyskaniu poprawnej autoryzacji płatności, choć w przypadku niektórych publikacji elektronicznych czas oczekiwania może być nieco dłuższy.
  Sprzedaż terytorialna towarów elektronicznych jest regulowana wyłącznie ograniczeniami terytorialnymi licencji konkretnych produktów.
 • Ważne informacje techniczne
 • Minimalne wymagania sprzętowe:
  • procesor: architektura x86 1GHz lub odpowiedniki w pozostałych architekturach
  • Pamięć operacyjna: 512MB
  • Monitor i karta graficzna: zgodny ze standardem XGA, minimalna rozdzielczość 1024x768 16bit
  • Dysk twardy: dowolny obsługujący system operacyjny z minimalnie 100MB wolnego miejsca
  • Mysz lub inny manipulator + klawiatura
  • Karta sieciowa/modem: umożliwiająca dostęp do sieci Internet z prędkością 512kb/s
 • Minimalne wymagania oprogramowania:
  • System Operacyjny: System MS Windows 95 i wyżej, Linux z X.ORG, MacOS 9 lub wyżej, najnowsze systemy mobilne: Android, iPhone, SymbianOS, Windows Mobile
  • Przeglądarka internetowa: Internet Explorer 7 lub wyżej, Opera 9 i wyżej, FireFox 2 i wyżej, Chrome 1.0 i wyżej, Safari 5
  • Przeglądarka z obsługą ciasteczek i włączoną obsługą JavaScript
  • Zalecany plugin Flash Player w wersji 10.0 lub wyżej.
 • Informacja o formatach plików:
  • PDF - format polecany do czytania na laptopach oraz komputerach stacjonarnych.
  • EPUB - format pliku, który umożliwia czytanie książek elektronicznych na urządzeniach z mniejszymi ekranami (np. e-czytnik lub smartfon), dając możliwość dopasowania tekstu do wielkości urządzenia i preferencji użytkownika.
  • MOBI - format zapisu firmy Mobipocket, który można pobrać na dowolne urządzenie elektroniczne (np.e-czytnik Kindle) z zainstalowanym programem (np. MobiPocket Reader) pozwalającym czytać pliki MOBI.
  • Audiobooki w formacie MP3 - format pliku, przeznaczony do odsłuchu nagrań audio.
 • Rodzaje zabezpieczeń plików:
  • Watermark - (znak wodny) to zaszyfrowana informacja o użytkowniku, który zakupił produkt. Dzięki temu łatwo jest zidentyfikować użytkownika, który rozpowszechnił produkt w sposób niezgodny z prawem.
  • Brak zabezpieczenia - część oferowanych w naszym sklepie plików nie posiada zabezpieczeń. Zazwyczaj tego typu pliki można pobierać ograniczoną ilość razy, określaną przez dostawcę publikacji elektronicznych. W przypadku zbyt dużej ilości pobrań plików na stronie WWW pojawia się stosowny komunikat.
  Więcej informacji o publikacjach elektronicznych
NAZWA I FORMAT
OPIS
ROZMIAR
(mp3)
Brak informacji
(mp3)
Brak informacji
Słowa kluczowe: rozwój duchowy buddyzm medytacja świadomość szczęś buddyzm medytacja szczęście emocje radość sukces kronika traumatologia klatka umysłu uzdrawianie wewnętrzne nowa parapsychologia model umysłu okultyzm, magia, parapsychologia, czakramy znaki wszechświata praca umysłu trauma uwolnienie trauma rozstania Mindfulness - trening uważności, seria AUDIOBOOKÓW dr Renata Zarzycka mindful - uważność trauma room Mindfulness - trening uważności pamięć traumatyczna energia wodna miłość,honor kroniki akaszy stara miłość duchowość w biznesie; zabójcze wibracje ekspansja Wszechświata wgląd w umysł Rest energy trening uważności. trening autogenny traumatyczne przeżycia bioenergetyka uzdrawianie czakry wstrząsanie i wibracje Daleki Wschód w literaturze trauma emocje lustro wszechświata Psychologia , Przeobrażenie , Parapsychologia , Mistyka stres traumatyczny trauma utraty zdrada,duchowość energia czakr czakra Akaszy energia myśli czakramu energia życia umysł ludzki Czakram jak praktykować mindfulness duchowość kobiety RYTUAŁ WDZIĘCZNOŚCI wszechświat aura uniwersum forma umysłu Energiia dawna miłość Kronika akaszy trauma dzieciństwa uzdrawianie czakr psychologia model wszechświata uzdrawianie lęku uzdrawianie uzależnień klasyka duchowości rytuał przejścia uważność autoterapia, parapsychologia, kulejewska, zdrowie, medycyna naturalna, psychosomatyka, stres, chorob trenuj umysł Potęga umysłu trauma of sense ciało trening uważności siła miłości kronika wdzięczności zdrowy umysł zdrowe ciało umysłu mądra miłość początek wszechświata miłość życia energies Wiek Wszechświata moc umysłu Model Wszechświata Gödla uzdrawianie kwantowe wzrost potraumatyczny zagadki wszechświata Duchowość na co dzień Mroczne umysły matka lęki miłości Uwaga manipulacja Wszechświat inflacyjny uzdrawianie duchowe umysł-ciało dziecko wieczność wszechświata energia słowa dwa wszechświaty iluzje umysłu ostry umysł Kroniki Niebios kronikarz Sekrety Kroniki Akasza uzdrawianie ciała Sekrety Kroniki Akaszy energetyczna umysł ludzki. umysł uzdrawianie dźwiękami z kroniki fotokronika kronika Praw Wszechświata spokój umysłu leczenie a uzdrawianie minuta duchowości pępowina mindfulness w pracy uzdrawianie umysłu uzdrawianie ciszą uzdrawianie uzdrawianie duszy uzdrawianie aury duchowość alternatywna uzdrawianie energią nowa duchowość siła umysłu sztuki uważności rytuały lecznicze rytuały ochronne stan umysłu duchowość rytuały magiczne Dwie miłości duchowość kobieca M jak miłość rytuały językowe mindfulness dla dwojga rytuały agresji wibracje bioenergia Kroniki Akaszy Wtajemniczenie Warsztat Kroniki Akaszy szkolenie z Kroniki Akaszy rytuały miłosne duchowość poradnik szkolenie warsztat wibracja uzdrawianie chorób rytuały inicjacyjne uzdrawianie lęków rytuały jesienne pole energii sprawny umysł rytuały duchowość maryjna trauma publiczny rytuał uzdrawianie karmy energia ciała pan umysłów Kronika wszechświata Kronika Boga Ewolucja Wszechświata czakra Rozmiar Wszechświata Kształt Wszechświata Rytuały Dnia i Nocy Nowa Koncepcja Wszechświata uwaga Rytuały wody kroniki czakra serca rytuały pogrzebowe uzdrawianie Reiki czakra mózgu czakra emocji rytuał oczyszczania rytuał uzdrawiania czakra wolności energetyka energia smaku energia wojny energia duszy energetyczny Mindfulness - trening uważności. Mindfulness, czyli trening uważności dr Renata Zarzycka mindfulness w odpoczywaniu zdrowe wibracje rytuały letnie lecznicze wibracje połączenie z Bogiem rytuał magiczny Kroniki raka mindfulness w medytacji energia eteru mindfulness w biznesie parapsychologia mindfulness w życiu energia Pola Kroniki Akaszy teoria umysłu psychoduchowość Kroniki Akasza uzdrawianie emocji trening mindfulness czakram Ognia KRONIKA,Kroniki połączenie energetyczne czakra Ognia mindfulness natura wszechświata praktyka uważności rytuały ślubne rytuały pogańskie rytuał społeczny doświadczenie traumatyczne zdarzenie traumatyczne zdrowie i uzdrawianie uzdrawianie dźwiękiem uzdrawianie intuicyjne wielowymiarowy wszechświat laura

22,46 zł 24,95 zł
Do koszyka

Gasnące ognie

Gasnące ognie. Podróż po Palestynie, Syrji, MezopotamjiOssendowski zabiera nas na niespieszny spacer po obszarach, gdzie narodziły się trzy wielkie religie – judaizm, chrześcijaństwo i islam. To nie tylko delektowanie się ichnią egzo...
31,41 zł 34,90 zł
Do koszyka

IGRAJĄC Z OGNIEM

Prawda musi pozostać w ukryciu. Za wszelką cenę. W małym rzymskim antykwariacie skrzypaczka Julia Ansdell trafia na nuty niezwykłego walca. Po powrocie do Bostonu, urzeczona nieznaną, pełną pasji kompozycją, postanawia udostępni...
22,49 zł 24,99 zł
Do koszyka

Ognie Świętego Wita

Akcja powieści rozpoczyna się w XV wieku w Bydgoszczy. Ma tu miejsce proces kobiety oskarżonej o czary. Katarzyna jest w ciąży, a ojciec jej dziecka to starosta, który, obok burgrabiego, przewodniczy sądowi. Historia Katarzyny może łączyć się z ...
26,91 zł 29,90 zł
Do koszyka

Krótka wymiana ognia

\n\nPewnego dnia podszedł do mnie mężczyzna z papierosem: ma pani ogień?\n\nOdpowiedz zajęła mi kilka lat, ale pytanie było jak iskra.\n\nMoja wyobraźnia zajęła się i stanęła w płomieniach.\n\nBuchały metafory – pirotechniczne, ...
38,61 zł 42,90 zł
Do koszyka

Z odwagą w nieznane. Jak znaleźć poczucie przynależności bez utraty siebie

Aby zyskać prawdziwe poczucie przynależności, nie trzeba się zmieniać – trzeba być sobą.Dopasowanie się czy samotność? Pragniemy być częścią czegoś większego. Kiedy nie mamy poczucia przynależności do danej grupy społecznej, kultury c...
26,96 zł 29,95 zł
Do koszyka

Kroniki Czerwonej Kompanii Tom 2 Wilk

En esta guerra no hay fronteras – w tej wojnie nie ma granicJako jedyny ocalały świadek wydarzeń na Marsie Kera Puławska ukrywa się na Ziemi, ścigana zarówno przez korporacje, jak i rządy. Tymczasem do Błękitnego Globu zbliża się flo...

Recenzje

Dodaj recenzję
Nikt nie dodał jeszcze recenzji. Bądź pierwszy!
 
Uwaga: Nasze strony wykorzystują pliki cookies.
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach statystycznych i reklamowych. Mogą też stosować je współpracujące z nami firmy badawcze. W programie służącym do obsługi Internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce Prywatności.