• Zaloguj się
  • Zarejestruj się
  • Newsletter
  • Pomoc
  • Kontakt
0 POZYCJI
KOSZYK PUSTY

Afterlove

(eBook)
0.00  (0 ocen)
 Dodaj recenzję
Rozwiń szczegóły
  • Druk: 2022

  • Autor: Tanya Byrne

  • Tłumacz: Agnieszka Kalus

  • Wydawca: W.A.B.

  • Formaty:
    ePub mobi (Watermark)
    Watermark
    Znak wodny czyli Watermark to zaszyfrowana informacja o użytkowniku, który zakupił produkt. Dzięki temu łatwo jest zidentyfikować użytkownika, który rozpowszechnił produkt w sposób niezgodny z prawem. Ten rodzaj zabezpieczenia jest zdecydowanie najbardziej przyjazny dla użytkownika, ponieważ aby otworzyć książkę zabezpieczoną Watermarkiem nie jest potrzebne konto Adobe ID oraz autoryzacja urządzenia.

Zwiń szczegóły
Cena katalogowa: 35,99 zł
32,39 zł
Cena zawiera podatek VAT.
Wysyłka:
online
Dodaj do schowka

Afterlove

\n\nŚwiatła samochodu. Ash słyszy jeszcze trzask pękającego szkła, a przednia szyba samochodu niczym gwiazda rozpada się na milion kawałków.\nAle jej się udało, wciąż tu jest. A może nie?\nTo był jej ostatni sylwester na ziemskim padole. Po tragicznym wypadku dziewczyna trafia do zaświatów, gdzie dołączyć ma do klanu żniwiarek dusz. Dziewczyna nie potrafi jednak zapomnieć o swojej pierwszej miłości i jest w stanie zrobić wszystko, by znów ją zobaczyć.\nChoćby na chwilę.\nŻywą lub martwą.\n\n[…] nie martw się umieraniem, bo gdy się tym martwisz, nie zauważasz tysiąca sposobów, na jakie umierasz każdego dnia. Za każdym razem, gdy ktoś ci mówi, że urosłaś.\nZa każdym razem, gdy ktoś ci mówi, żebyś była realistką.\nZa każdym razem, gdy ktoś ci mówi, że jest cię zbyt wiele i niewystarczająco zarazem.\nNie słuchaj ich.\nNie musisz być lepsza od innych, wystarczy, że będziesz lepsza od siebie z przeszłości.\nLudzie przychodzą i odchodzą. Niektórzy są żarem z papierosa, inni dzikim ogniem.\nNiektórzy biorą więcej, niż dają. Zabierają i nigdy nie oddają, nieważne, jak mocno cię obejmują i jak często cię całują, nigdy nie będzie dość, by zrównoważyć to, co zabrali.\n[fragment]\n\nTanya Byrne – queerowa, wywodząca się z robotniczej rodziny autorka, która zachęca osoby z absolutnie każdego środowiska do opowiadania swoich historii. Sama przez osiem lat pracowała jako dziennikarka radia BBC, z którego odeszła, by napisać debiutancką książkę o tytule Heart-shaped bruise. Od tamtego czasu nie przestaje pisać.

  • Język wydania: polski
  • ISBN: 978-83-8318-249-0
  • ISBN druku: 978-83-831-8014-4
  • EAN: 9788383180144
  • Liczba stron: 384
  • Sposób dostarczenia produktu elektronicznego
    Produkty elektroniczne takie jak Ebooki czy Audiobooki są udostępniane online po uprzednim opłaceniu (PayU, BLIK) na stronie Twoje konto > Biblioteka.
    Pliki można pobrać zazwyczaj w ciągu kilku-kilkunastu minut po uzyskaniu poprawnej autoryzacji płatności, choć w przypadku niektórych publikacji elektronicznych czas oczekiwania może być nieco dłuższy.
    Sprzedaż terytorialna towarów elektronicznych jest regulowana wyłącznie ograniczeniami terytorialnymi licencji konkretnych produktów.
  • Ważne informacje techniczne
  • Minimalne wymagania sprzętowe:
    • procesor: architektura x86 1GHz lub odpowiedniki w pozostałych architekturach
    • Pamięć operacyjna: 512MB
    • Monitor i karta graficzna: zgodny ze standardem XGA, minimalna rozdzielczość 1024x768 16bit
    • Dysk twardy: dowolny obsługujący system operacyjny z minimalnie 100MB wolnego miejsca
    • Mysz lub inny manipulator + klawiatura
    • Karta sieciowa/modem: umożliwiająca dostęp do sieci Internet z prędkością 512kb/s
  • Minimalne wymagania oprogramowania:
    • System Operacyjny: System MS Windows 95 i wyżej, Linux z X.ORG, MacOS 9 lub wyżej, najnowsze systemy mobilne: Android, iPhone, SymbianOS, Windows Mobile
    • Przeglądarka internetowa: Internet Explorer 7 lub wyżej, Opera 9 i wyżej, FireFox 2 i wyżej, Chrome 1.0 i wyżej, Safari 5
    • Przeglądarka z obsługą ciasteczek i włączoną obsługą JavaScript
    • Zalecany plugin Flash Player w wersji 10.0 lub wyżej.
  • Informacja o formatach plików:
    • PDF - format polecany do czytania na laptopach oraz komputerach stacjonarnych.
    • EPUB - format pliku, który umożliwia czytanie książek elektronicznych na urządzeniach z mniejszymi ekranami (np. e-czytnik lub smartfon), dając możliwość dopasowania tekstu do wielkości urządzenia i preferencji użytkownika.
    • MOBI - format zapisu firmy Mobipocket, który można pobrać na dowolne urządzenie elektroniczne (np.e-czytnik Kindle) z zainstalowanym programem (np. MobiPocket Reader) pozwalającym czytać pliki MOBI.
    • Audiobooki w formacie MP3 - format pliku, przeznaczony do odsłuchu nagrań audio.
  • Rodzaje zabezpieczeń plików:
    • Watermark - (znak wodny) to zaszyfrowana informacja o użytkowniku, który zakupił produkt. Dzięki temu łatwo jest zidentyfikować użytkownika, który rozpowszechnił produkt w sposób niezgodny z prawem.
    • Brak zabezpieczenia - część oferowanych w naszym sklepie plików nie posiada zabezpieczeń. Zazwyczaj tego typu pliki można pobierać ograniczoną ilość razy, określaną przez dostawcę publikacji elektronicznych. W przypadku zbyt dużej ilości pobrań plików na stronie WWW pojawia się stosowny komunikat.
    Więcej informacji o publikacjach elektronicznych

1,80 zł 2,00 zł
Do koszyka

Między ewolucją a rewolucją - w poszukiwaniu strategii energetycznej Tom 1 - Radosław Szczerbowski POLITYKA ENERGIEWENDE I JEJ WPŁYW NA ROZWÓJ POLSKIEGO SYSTEMU ENERGETYCZNEGO

Przyszłość energetyki ma kluczowe znaczenie dla wszystkich. Dalszy jej rozwój, a precyzyjniej kierunki, w których będzie on postępował, ma przemożny wpływ na to, co będzie działo się w świecie przez kolejne dekady. Dotyczy to każdej sfery...
13,50 zł 15,00 zł
Do koszyka

Dieta na pamięć i koncentrację

E-book – "Dieta na pamięć i koncentrację". Seria zdrowie. Zdrowe dietyZ pewnością znasz wierszyk o panu Hilarym, który zgubił swoje okulary, ale czy pamiętasz, kto był jego autorem? No właśnie! Ludzki umysł bywa niedo...
0,90 zł 1,00 zł
Do koszyka

Przedmioty wirtualne

Charakterystycznym rysem współczesności jest coraz szersza obecność w naszym życiu przedmiotów wirtualnych. Należą do nich witryny internetowe, portale społecznościowe, sklepy on-line, gry komputerowe, elektroniczne dzieła sztuki, wirtual...
34,20 zł 38,00 zł
Do koszyka

Księga nocy

Królowa fantasy YA, autorka #1 na listach bestsellerów New York Times tym razem wkracza w literaturę przeznaczoną także dla dorosłego fana gatunku!Dla fanów Neila Gaimana i Erin Morgenstern!Fantasmagoryczn...
13,41 zł 14,90 zł
Do koszyka

Nieznajomi z parku

Joanna Łukowska: Nieznajomi z parkuRomans, powieść psychologiczna, melodramatOn jest bogaty, doświadczony, nieufny. Ona – wrażliwa, introwertyczna, pełna kompleksów. Oboje niosą bagaż trudnego dzieciństwa.Po raz pie...
6,21 zł 6,90 zł
Do koszyka

Renisowe opowieści

„Renisowe opowieści” to cykl ośmiu baśniowych historii. Ich bohaterem jest Renis, który nigdy nie poznał swoich rodziców. Wychował się wśród wilków, pod troskliwą opieką przybranej matki. Miał szczęśliwe dziecińs...

Recenzje

Dodaj recenzję
Nikt nie dodał jeszcze recenzji. Bądź pierwszy!
 
Uwaga: Nasze strony wykorzystują pliki cookies.
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach statystycznych i reklamowych. Mogą też stosować je współpracujące z nami firmy badawcze. W programie służącym do obsługi Internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce Prywatności.