0 POZYCJI
KOSZYK PUSTY

Wydawnictwo Lekarskie PZWL

Kontakt z Wydawnictwem Lekarskim PZWL

PION WYDAWNICZY
Ewelina Szyszkowska – Dyrektor Wydawniczy
tel. 22 695 40 50
e-mail: ewelina.szyszkowska@pwn.pl

Sylwia Chrabałowska
– Farmacja, Dermatologia i kosmetologia, Alergologia i Pulmunologia, Okulistyka, Prawo i medycyna pracy
tel. 22 695 40 60
e-mail: sylwia.chrabalowska@pzwl.pl

Jolanta Jedlińska
– Chirurgia, Fizjoterapia i rehabilitacja, Ortopedia i traumatologia, Psychiatria, Historia medycyny
tel. 22 695 40 68
e-mail: jolanta.jedlinska@pzwl.pl

Inga Markiewicz – Choroby wewnętrzne, Medycyna rodzinna, Kardiologia, Gastroenterologia, Endokrynologia, Stomatologia i protetyka, Żywienie i dietetyka
tel. 22 695 44 51
e-mail: inga.markiewicz@pzwl.pl

Stella Nowośnicka-Pawlitko – Medycyna ratunkowa, Anestezjologia, Neurologia, Ginekologia i położnictwo, Seksuologia, Dermatologia i kosmetologia
tel. 22 695 40 53
e-mail: stella.pawlitko@pzwl.pl

Anna Plewa – Diagnostyka laboratoryjna, Pediatria, Pielęgniarstwo, Radiologia i diagnostyka obrazowa
tel. 22 695 40 59
e-mail: anna.plewa@pzwl.pl

Damian Strzeszewski – Redakcja projektów zleconych, B2B
tel. 22 695 44 76
e-mail: damian.strzeszewski@pzwl.pl

DZIAŁ MARKETINGU
Katarzyna Nowak – Kierownik Działu Marketingu
tel. 22 695 41 84
e-mail: katarzyna.nowak@pwn.pl

Agata Skrętowska – Specjalista ds. Marketingu
tel. 22 695 44 82
e-mail: agata.skretowska@pwn.pl

Rafał Wasilczyk – Specjalista ds. Marketingu
tel. 22 695 44 17
e-mail: rafal.wasilczyk@pwn.pl

DZIAŁ SPRZEDAŻY - Sprzedaż hurtowa
Małgorzata Reniec – Kierownik Działu Handlowego
tel. 22 695 44 86
e-mail: malgorzata.reniec@pwn.pl

Małgorzata Mańkowska – Specjalista ds. Sprzedaży (hurt, księgarnie, biblioteki)
tel. 22 695 41 32
e-mail: malgorzata.mankowska@pwn.pl

 
Uwaga: Nasze strony wykorzystują pliki cookies.
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celu dostosowaniaserwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach statystycznych i reklamowych. Mogą też stosować je współpracujące z nami firmy badawcze. W programie służącym do obsługi Internetumożna zmienić ustawienia dotyczące cookies Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza,że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce Prywatności.