0 POZYCJI
KOSZYK PUSTY

Wydawnictwo Lekarskie PZWL

Kontakt z Wydawnictwem Lekarskim PZWL

PION WYDAWNICZY

Ewelina Szyszkowska – Dyrektor Wydawniczy
tel. 22 695 40 50
e-mail: ewelina.szyszkowska@pwn.pl

Aleksandra Smolińska – Menedżer ds. wydawniczych
tel. 22 695 43 39
e-mail: aleksandra.smolinska@pwn.pl

Jolanta Jedlińska – Anatomia, Histologia i Cytologia, Chirurgia, Chirurgia plastyczna, Neurochirurgia, Kardiochirurgia, Fizjologia, Patofizjologia, Patologia, Patomorfologia, Fizjoterapia i Rehabilitacja, Geriatria, Języki obce, Słowniki, Medycyna paliatywna, Ortopedia i traumatologia, Historia medycyny
tel. 22 695 40 68
e-mail: jolanta.jedlinska@pzwl.pl

Inga Markiewicz – Choroby wewnętrzne, Diabetologia, Endokrynologia, Gastrologia, Kardiologia i angiologia, Medycyna rodzinna, Medycyna sportowa, Żywienie, Dietetyka, Informatyka i statystyka medyczna, Otorynolaryngologia
tel. 22 695 44 51
e-mail: inga.markiewicz@pzwl.pl

Stella Nowośnicka-Pawlitko – Anestezjologia i intensywna terapia, Ginekologia i położnictwo, Medycyna ratunkowa i katastrof, Pierwsza pomoc, Medycyna sądowa, Neurologia, Psychiatria, Seksuologia, Urologia, Nefrologia
tel. 22 695 40 53
e-mail: stella.pawlitko@pzwl.pl

Anna Plewa – Biochemia, Chemia, Biofizyka, Fizyka, Biologia i botanika, Genetyka, Diagnostyka, Diagnostyka laboratoryjna i obrazowa, Pielęgniarstwo, Radiologia, Embriologia
tel. 22 695 40 59
e-mail: anna.plewa@pzwl.pl

Anna Hucko – Alergologia i pulmunologia, Dermatologia, Wenerologia, Kosmetyka i kosmetologia, Hematologia, lmmunologia, Okulistyka, Pediatria i neonatologia, Reumatologia, Zdrowie publiczne, Prawo medyczne, Organizacja i zarządzanie w ochronie zdrowia, Ubezpieczenia zdrowotne, Onkologia
tel. 22 695 40 60
e-mail: anna.hucko@pzwl.pl

Marta Rozwadowska – Stomatologia, Protetyka, Chirurgia stomatologiczna, Farmacja, Farmakologia, Toksykologia, Medycyna pracy, Mikrobiologia, Parazytologia, Choroby zakaźne, Epidemiologia
tel. 22 695 45 75
e-mail: marta.rozwadowska@pzwl.pl

Damian Strzeszewski – Redakcja projektów zleconych, B2B
tel. 22 695 44 76
e-mail: damian.strzeszewski@pzwl.pl

DZIAŁ MARKETINGU

Katarzyna Nowak – Kierownik Działu Marketingu
tel. 22 695 41 84
e-mail: katarzyna.nowak@pwn.pl

Agata Kołyszko (d. Skrętowska) – Specjalista ds. Marketingu
tel. 22 695 44 82
e-mail: agata.skretowska@pwn.pl

Izabela Milczarczyk – Specjalista ds. Marketingu
tel. 22 695 48 08
e-mail: izabela.milczarczyk@pwn.pl

Rafał Wasilczyk – Specjalista ds. Marketingu
tel. 22 695 44 17
e-mail: rafal.wasilczyk@pwn.pl

DZIAŁ SPRZEDAŻY - Sprzedaż hurtowa

Małgorzata Reniec – Kierownik Działu Handlowego
tel. 22 695 44 86
e-mail: malgorzata.reniec@pwn.pl

Małgorzata Mańkowska – Specjalista ds. Sprzedaży (hurt, księgarnie, biblioteki)
tel. 22 695 41 32
e-mail: malgorzata.mankowska@pwn.pl

 
Uwaga: Nasze strony wykorzystują pliki cookies.
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celu dostosowaniaserwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach statystycznych i reklamowych. Mogą też stosować je współpracujące z nami firmy badawcze. W programie służącym do obsługi Internetumożna zmienić ustawienia dotyczące cookies Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza,że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce Prywatności.