0 POZYCJI
KOSZYK PUSTY

PZWL dla lekarzy specjalistów


PZWL poleca nowościDlaczego warto sięgnąć po publikacje PZWL? 

W gabinecie lekarza specjalisty, to stale rozwijany cykl, przygotowany przez wybitne, polskie autorytety z różnych dziedzin medycyny.

W publikacjach znajduje się najnowsza wiedza z zakresu ginekologii i endokrynologii, pediatrii, psychiatrii, hematologii, alergologii i pulmonologii, dermatologii, kardiologii, reumatologii oraz onkologii, poparta praktyką medyczną.

Każda z książek zawiera aktualne standardy leczenia i precyzyjne rekomendacje, innowacyjne terapie w danej dziedzinie medycyny oraz wyczerpujące opisy najciekawszych przypadków wraz z omówieniem zasad postępowania diagnostycznego i terapeutycznego.

Co roku PZWL Wydawnictwo Lekarskie rozwija serię W gabinecie lekarza specjalisty, wydając kolejne tytuły, opracowane przez czołowych, polskich ekspertów. Stanowią one pomoc w kształceniu i doskonaleniu zawodowym ginekologów, endokrynologów, pediatrów, psychiatrów, hematologów, alergologów, pulmonologów, dermatologów, kardiologów, reumatologów, onkologów i lekarzy POZ.

Cykl dedykowany jest zarówno dla młodych lekarzy, rozpoczynających swoją przygodę zawodową, jak i specjalistów, którzy chcą być na bieżąco z najnowszą wiedzą medyczną.

PZWL Wydawnictwo Lekarskie dokłada wszelkich starań, aby książki prezentowały najbardziej aktualną wiedzę, stanowiły wartość naukową i dydaktyczną oraz były pomocne w codziennej pracy lekarzy różnych specjalizacji.