• Zaloguj się
  • Zarejestruj się
  • Newsletter
  • Pomoc
  • Kontakt
0 POZYCJI
KOSZYK PUSTY

Córka kota Salomona (Miękka)

Kotka, która leczy serca

0.00  (0 ocen)
 Sprawdź recenzje
Rozwiń szczegóły
Zwiń szczegóły
Produkt niedostępny
Dodaj do schowka

Córka kota Salomona

Ciąg dalszy bestsellera Salomon – kot, który leczył dusze - dla fanów Kota Boba i Alfiego, kota wielorodzinnego
Wzruszająca i ciepła powieść o porzuconym kocie, który pomógł porzuconemu dziecku.

Tallulah, maleńka kotka, to córka Salomona – kota, który potrafił zaglądać w ludzkie serca i leczyć ludzkie dusze. Wkrótce po swoich narodzinach zostaje jednak zabrana od ojca i porzucona...
W końcu trafia do wypełnionego chłodem, chorobą i smutkiem domu rodziny czternastoletniej TammyLee. Dziewczyna żyje z bolesną tajemnicę, która ją przygniata, a kotka zrobi wszystko, co w jej mocy, by pomóc pokonać rozpacz i poczucie winy. I połączyć rozbitą rodzinę...

„Poruszająca, inspirująca i podnosząca na duchu opowieść o miłości i o kotce, która uzdrawia całą rodzinę – i o prawdziwym darze, jakim może być obecność zwierzęcia w naszym życiu”. „SUNDAY TIMES”

SHEILA JEFFRIES wierzy, że koty są obdarzone siódmym zmysłem i potrafi ą same znaleźć sobie właściciela, który jest im przeznaczony. Tak jak jej kot Salomon, który zainspirował ją do napisania powieści Salomon – kot, który leczył dusze. Książka natychmiast stała się bestsellerem i pozostawała przez 10 tygodni na liście „Sunday Timesa”.
W Anglii sprzedano 150 000 egzemplarzy. Dużą popularnością cieszy
się także w Niemczech, Francji i Włoszech.
Jej kontynuacja, Córka kota Salomona, również weszła na brytyjskie
listy bestsellerów i obie jak Alfie, kot wielorodzinny oraz Rodzina
kota Alfiego należą do ulubionych „kocich” powieści świata.

  • Kategorie:
    1. Beletrystyka i literatura faktu »
    2. Literatura piękna
    1. Beletrystyka i literatura faktu »
    2. Literatura społeczno-obyczajowa
  • Język wydania: polski
  • ISBN: 9788324157334
  • EAN: 9788324157334
  • Liczba stron: 272
  • Wymiary: 13.0x21.0cm
  • Waga: 0.24kg
  • Sposób dostarczenia produktu fizycznego
    Sposoby i terminy dostawy:
    • Paczka w RUCHu - dostawa 2 dni robocze
    • Odbiór paczki w urzędzie Poczty Polskiej - dostawa 2 dni robocze
    • Dostawa Pocztą Polską - dostawa 2 dni robocze
    • Odbiór paczki w Paczkomacie InPost - dostawa 2 dni robocze
    • Dostawa kurierem - dostawa 1 dzień roboczy
    • Odbiór własny w księgarni PWN - dostawa 3 dni robocze
    Ważne informacje o wysyłce:
    • Nie wysyłamy paczek poza granice Polski.
    • Dostawa do części Paczkomatów InPost oraz opcja odbioru osobistego w księgarniach PWN jest realizowana po uprzednim opłaceniu zamówienia kartą lub przelewem.
    • Całkowity czas oczekiwania na paczkę = termin wysyłki + dostawa wybranym przewoźnikiem.
    • Podane terminy dotyczą wyłącznie dni roboczych (od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem dni wolnych od pracy).

33,21 zł 36,90 zł
Do koszyka

Pakistańska córka

Nie pozwoliła, by islam zniszczył jej marzenia.Nazywam się Maria Toorpakai Wazir. Pochodzę z jednej z najbardziej niebezpiecznych części Pakistanu. Mój dom to siedziba talibów. Kobiety wiodą tu bardzo nieszczęśliwe życie…
41,40 zł 46,00 zł
Do koszyka

Koty

MÓJ NOWY WSPÓŁLOKATOR...… pierwszy własny kot! Jednak gdy spełnia się to marzenie, wiele pytań pozostaje jeszcze otwartych. Co on je, jakiej pielęgnacji potrzebuje i jak mogę zapewnić mojemu mruczkowi rozrywkę? Książka ta w s...
33,33 zł 46,00 zł
Do koszyka

Córka Mendla - Wspomnienia

W 1989 roku Martin Lemelman nagrał opowieść swojej matki, Gusty, o jej dzieciństwie w Polsce w latach trzydziestych i ucieczce przed nazistowskimi prześladowaniami.Corka Mendla jest komiksową transkrypcją wstrząsającego świadectwa jego matki, prz...
22,49 zł 24,99 zł
Do koszyka

44 cats. Napisz to… 1,2,3... 44 koty Zakręcone liczby.

Książka w miękkiej, laminowanej oprawie to wspaniała propozycja dla każdego przedszkolaka. W środku wiele kreatywnych zadań, dzięki którym maluchy udoskonalą zdolności manualne i kreatywnego myślenia w towarzystwie ulubionych bohaterów em...
9,89 zł 10,99 zł
Do koszyka

Córka Hycla Tom 50

Ditlef wraca z długiej podróży. Lucie jest szczęśliwa, że jej mąż przeżył, ale radość ze spotkania burzy zaginięcie Emme. Małżonkowie zaczynają razem szukać córki. Tymczasem Emme przebywa w Manufakturzepod fałszywym nazwiskiem Elie ...

Recenzje

Dodaj recenzję
Nikt nie dodał jeszcze recenzji. Bądź pierwszy!
 
Uwaga: Nasze strony wykorzystują pliki cookies.
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celu dostosowaniaserwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach statystycznych i reklamowych. Mogą też stosować je współpracujące z nami firmy badawcze. W programie służącym do obsługi Internetumożna zmienić ustawienia dotyczące cookies Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza,że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce Prywatności.