0 POZYCJI
KOSZYK PUSTY
75 kultowych książek na 75 lat PZWL

Córka kota Salomona (Miękka)

Kotka, która leczy serca

0.00  (0 ocen)
 Sprawdź recenzje
Rozwiń szczegóły
Zwiń szczegóły
Produkt niedostępny
Dodaj do schowka

Córka kota Salomona

Ciąg dalszy bestsellera Salomon – kot, który leczył dusze - dla fanów Kota Boba i Alfiego, kota wielorodzinnego
Wzruszająca i ciepła powieść o porzuconym kocie, który pomógł porzuconemu dziecku.

Tallulah, maleńka kotka, to córka Salomona – kota, który potrafił zaglądać w ludzkie serca i leczyć ludzkie dusze. Wkrótce po swoich narodzinach zostaje jednak zabrana od ojca i porzucona...
W końcu trafia do wypełnionego chłodem, chorobą i smutkiem domu rodziny czternastoletniej TammyLee. Dziewczyna żyje z bolesną tajemnicę, która ją przygniata, a kotka zrobi wszystko, co w jej mocy, by pomóc pokonać rozpacz i poczucie winy. I połączyć rozbitą rodzinę...

„Poruszająca, inspirująca i podnosząca na duchu opowieść o miłości i o kotce, która uzdrawia całą rodzinę – i o prawdziwym darze, jakim może być obecność zwierzęcia w naszym życiu”. „SUNDAY TIMES”

SHEILA JEFFRIES wierzy, że koty są obdarzone siódmym zmysłem i potrafi ą same znaleźć sobie właściciela, który jest im przeznaczony. Tak jak jej kot Salomon, który zainspirował ją do napisania powieści Salomon – kot, który leczył dusze. Książka natychmiast stała się bestsellerem i pozostawała przez 10 tygodni na liście „Sunday Timesa”.
W Anglii sprzedano 150 000 egzemplarzy. Dużą popularnością cieszy
się także w Niemczech, Francji i Włoszech.
Jej kontynuacja, Córka kota Salomona, również weszła na brytyjskie
listy bestsellerów i obie jak Alfie, kot wielorodzinny oraz Rodzina
kota Alfiego należą do ulubionych „kocich” powieści świata.

  • Kategorie:
    1. Beletrystyka i literatura faktu »
    2. Literatura piękna
    1. Beletrystyka i literatura faktu »
    2. Literatura społeczno-obyczajowa
  • Język wydania: polski
  • ISBN: 9788324157334
  • EAN: 9788324157334
  • Liczba stron: 272
  • Wymiary: 13.0x21.0cm
  • Waga: 0.24kg
  • Sposób dostarczenia produktu fizycznego
    Sposoby i terminy dostawy:
    • Paczka w RUCHu - dostawa 2 dni robocze
    • Odbiór paczki w urzędzie Poczty Polskiej - dostawa 2 dni robocze
    • Dostawa Pocztą Polską - dostawa 2 dni robocze
    • Odbiór paczki w Paczkomacie InPost - dostawa 2 dni robocze
    • Dostawa kurierem - dostawa 1 dzień roboczy
    • Odbiór własny w księgarni PWN - dostawa 3 dni robocze
    Ważne informacje o wysyłce:
    • Nie wysyłamy paczek poza granice Polski.
    • Dostawa do części Paczkomatów InPost oraz opcja odbioru osobistego w księgarniach PWN jest realizowana po uprzednim opłaceniu zamówienia kartą lub przelewem.
    • Całkowity czas oczekiwania na paczkę = termin wysyłki + dostawa wybranym przewoźnikiem.
    • Podane terminy dotyczą wyłącznie dni roboczych (od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem dni wolnych od pracy).

Inni Klienci oglądali również

33,21 zł 36,90 zł
Do koszyka

Pakistańska córka

Nie pozwoliła, by islam zniszczył jej marzenia.Nazywam się Maria Toorpakai Wazir. Pochodzę z jednej z najbardziej niebezpiecznych części Pakistanu. Mój dom to siedziba talibów. Kobiety wiodą tu bardzo nieszczęśliwe życie…
41,40 zł 46,00 zł
Do koszyka

Koty

MÓJ NOWY WSPÓŁLOKATOR...… pierwszy własny kot! Jednak gdy spełnia się to marzenie, wiele pytań pozostaje jeszcze otwartych. Co on je, jakiej pielęgnacji potrzebuje i jak mogę zapewnić mojemu mruczkowi rozrywkę? Książka ta w s...
37,91 zł 39,90 zł
Do koszyka

Rozdeptałem czarnego kota przez przypadek

O ludziach, którzy mają dużo miłości, ale nie mają komu jej daćNa świecie pewnych jest tylko kilka rzeczy. Za wyrażanie się nie dostajesz deseru (kto by go zresztą jadł). Błażej to beksa i irytujący dureń, który gówno wie o ż...
31,64 zł 36,50 zł
Do koszyka

Kocie szlaki

"Kocie szlaki" Krystyny Jarockiej to zbiór opowiadań, które w przekonujący, chociaż subtelny sposób wnikają w meandry ludzkiej psychiki. Opisują to, co dzieje się z nami, kiedy musimy stawić czoło najtrudniejszym wyzwanio...
17,66 zł 19,99 zł
Do koszyka

Asteriks Córka Wercyngetoryksa

Słynne postacie Asteriksa i Obeliksa stworzone przez René Goscinnego i Alberta Uderzo powracają w nowym, kolejnym już, albumie, napisanym przez Jean-Yvesa Ferriego i narysowanym przez Didiera Conrada. Pojawi się też nowa, tytułowa, postać &ndash...

Recenzje

Dodaj recenzję
Nikt nie dodał jeszcze recenzji. Bądź pierwszy!
 
Uwaga: Nasze strony wykorzystują pliki cookies.
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celu dostosowaniaserwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach statystycznych i reklamowych. Mogą też stosować je współpracujące z nami firmy badawcze. W programie służącym do obsługi Internetumożna zmienić ustawienia dotyczące cookies Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza,że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce Prywatności.