• Zaloguj się
  • Zarejestruj się
  • Newsletter
  • Pomoc
  • Kontakt
0 POZYCJI
KOSZYK PUSTY

Trzy panny młode (Miękka)

0.00  (0 ocen)
 Sprawdź recenzje
Rozwiń szczegóły
Zwiń szczegóły
Produkt niedostępny
Dodaj do schowka

Trzy panny młode

Ta książka to prawdziwa gratka dla fanów Emily Giffin i Jennifer Weiner.
Ciepła opowieść o trzech kobietach: babce, matce i córce, które na pewnym przyjęciu weselnym złapały bukiet panny młodej. Jak się można było spodziewać, to wydarzenie odmieniło życie każdej z nich. Tematem powieści są pierwsze miłości i drugie szanse, przyglądamy się trzem pokoleniom panien młodych i dowiadujemy się, że miłość zawsze jest lepsza, gdy można się nią dzielić z rodziną.

  • Kategorie:
    1. Beletrystyka i literatura faktu »
    2. Literatura piękna
    1. Beletrystyka i literatura faktu »
    2. Literatura społeczno-obyczajowa
  • Język wydania: polski
  • ISBN: 9788328012035
  • EAN: 9788328012035
  • Liczba stron: 448
  • Wymiary: 12.5x19.5cm
  • Waga: 0.40kg
  • Sposób dostarczenia produktu fizycznego
    Sposoby i terminy dostawy:
    • Paczka w RUCHu - dostawa 2 dni robocze
    • Odbiór paczki w urzędzie Poczty Polskiej - dostawa 2 dni robocze
    • Dostawa Pocztą Polską - dostawa 2 dni robocze
    • Odbiór paczki w Paczkomacie InPost - dostawa 2 dni robocze
    • Dostawa kurierem - dostawa 1 dzień roboczy
    • Odbiór własny w księgarni PWN - dostawa 3 dni robocze
    Ważne informacje o wysyłce:
    • Nie wysyłamy paczek poza granice Polski.
    • Dostawa do części Paczkomatów InPost oraz opcja odbioru osobistego w księgarniach PWN jest realizowana po uprzednim opłaceniu zamówienia kartą lub przelewem.
    • Całkowity czas oczekiwania na paczkę = termin wysyłki + dostawa wybranym przewoźnikiem.
    • Podane terminy dotyczą wyłącznie dni roboczych (od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem dni wolnych od pracy).

39,38 zł 49,00 zł
Do koszyka

Zdrajcy Imperium jak trzech wojowników Microsoftu rozpętało rewolucję za murami fortecy

Jest to pasjonująca prawdziwa opowieść o sukcesie, upadku, ale i triumfie. Warto przyjrzeć się Microsoftowi z bliska. Firma ta - zdaniem autora - jest wyznawcą darwinizmu społecznego : grabi zasoby i gromadzi je dla władzy, bogactwa, prestiżu. Oczywiśc...
41,65 zł 49,00 zł
Do koszyka

Kobiety na marginesach Trzy siedemnastowieczne życiorysy

Natalie Zemon Davis wydobywa z mroków historii trzy indywidualne życiorysy. Jak większość żyjących w XVII wieku kobiet, Glikl bas Judah Leib, Marie de l’Incarnation i Maria Sibylla Merian – wszystkie równie wybitne, ale przy tym zupełnie inne –nie były...
26,76 zł 39,90 zł
Do koszyka

Dramat Numer Trzy

Minął rok od ukazania się głośnej książki Jacka Mateckiego Co Wy,…, wiecie o Rosji!? W tym oryginalnym reportażu, napisanym jak nikt przed nim, zdał raport z kilkuletniej włóczęgi od Kaliningradu po Kamczatkę, od Archangielska po pustyni...
33,15 zł 39,00 zł
Do koszyka

Panny siostry w świecie sarmackim

Zadaniem niniejszej książki jest przedstawić miejsce, jakie w świecie staropolskim zajmowała kobieta żyjąca w klasztorze. Jaka była jej sytuacja obyczajowa i prawna, jak patrzyli na nią świeccy i duchowni, wreszcie, jak ona sama widziała swoje miejsce ...
32,40 zł 36,00 zł
Do koszyka

Minus Trzy Rachunkowy bałagan

Kolejna seria szalonych przygód oryginalnej, jedynej w swoim rodzaju pary, dla której – jak się okazuje – nie ma rzeczy niemożliwych.Piękna opowieść o potędze miłości, która przezwycięża wszelkie przeciwieńs...
29,87 zł 35,00 zł
Do koszyka

Trzy poetyki z czasów Richelieu

Chociaż w Polsce studiuje się dzieła Corneille’a, Moliera i Racine’a, mało znane pozostają czytywane przez tych autorów podręczniki dramatopisarskiego rzemiosła. Funkcję tę pełniły traktaty poetyki pochodzące z czasów panowani...

Recenzje

Dodaj recenzję
Nikt nie dodał jeszcze recenzji. Bądź pierwszy!
 
Uwaga: Nasze strony wykorzystują pliki cookies.
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celu dostosowaniaserwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach statystycznych i reklamowych. Mogą też stosować je współpracujące z nami firmy badawcze. W programie służącym do obsługi Internetumożna zmienić ustawienia dotyczące cookies Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza,że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce Prywatności.