• Zaloguj się
  • Zarejestruj się
  • Newsletter
  • Pomoc
  • Kontakt
0 POZYCJI
KOSZYK PUSTY
Zamawiaj najtaniej - Orlen paczka

The Taxidermist's Daughter (Miękka)

0.00  (0 ocen)
 Dodaj recenzję
Rozwiń szczegóły
Zwiń szczegóły
Produkt niedostępny
Dodaj do schowka

The Taxidermist's Daughter

The enthralling new Sunday Times bestselling gothic novel from the author of THE WINTER GHOSTS, CITADEL and LABYRINTH.

The enthralling new Sunday Times bestselling gothic novel from the author of THE WINTER GHOSTS, CITADEL and LABYRINTH.

The clock strikes twelve. Beneath the wind and the remorseless tolling of the bell, no one can hear the scream . . .

1912. A Sussex churchyard. Villagers gather on the night when the ghosts of those who will not survive the coming year are thought to walk. And in the shadows, a woman lies dead.

As the flood waters rise, Connie Gifford is marooned in a decaying house with her increasingly tormented father. He drinks to escape the past, but an accident has robbed her of her most significant childhood memories. Until the disturbance at the church awakens fragments of those vanished years . . .

  • Kategorie:
    1. Beletrystyka i literatura faktu »
    2. Kryminał, sensacja, thriller
    1. Beletrystyka i literatura faktu »
    2. Literatura piękna
  • Język wydania: ??angielski_pl_PL??
  • ISBN: 9781409155959
  • EAN: 9781409155959
  • Liczba stron: 416
  • Wymiary: 11.0x17.5cm
  • Waga: 0.23kg
  • Sposób dostarczenia produktu fizycznego
    Sposoby i terminy dostawy:
    • Odbiór osobisty w księgarni PWN - dostawa do 3 dni robocze
    • InPost Paczkomaty 24/7 - dostawa 1 dzień roboczy
    • Kurier - dostawa do 2 dni roboczych
    • Poczta Polska (kurier pocztowy oraz odbiór osobisty w Punktach Poczta, Żabka, Orlen, Ruch) - dostawa do 2 dni roboczych
    • ORLEN Paczka - dostawa do 2 dni roboczych
    Ważne informacje o wysyłce:
    • Nie wysyłamy paczek poza granice Polski.
    • Dostawa do części Paczkomatów InPost oraz opcja odbioru osobistego w księgarniach PWN jest realizowana po uprzednim opłaceniu zamówienia kartą lub przelewem.
    • Całkowity czas oczekiwania na paczkę = termin wysyłki + dostawa wybranym przewoźnikiem.
    • Podane terminy dotyczą wyłącznie dni roboczych (od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem dni wolnych od pracy).

13,68 zł 29,00 zł
Do koszyka

Młody Philby

Harold Adrian Russell „Kim” Philby to jedna z najbardziej kontrowersyjnych i tajemniczych postaci w dziejach wywiadu.Przyszedł na świat w 1912 roku w rodzinie brytyjskiego dyplomaty i podróżnika, szczycącego się przyjaźnią kr&o...
12,18 zł 17,00 zł
Do koszyka

Pięć flakoników

Montague Rhodes James (1862-1936) to jeden z najwybitniejszych brytyjskich twórców opowieści niesamowitych.Cztery jego niewielkie zbiory takich opowiadań wystarczyły, by uznano go dziś za jednego z mistrzów tego gatunku, obok...
44,20 zł 49,90 zł
Do koszyka

Listy sprzed lat

Zawód w przyjaźni sprawia, że trudno jest odzyskać wzajemne zaufanie….Dramatyczne okoliczności powodują, że Iwonie i Ewie, po latach wzajemnej niechęci, udaje się odbudować przyjaźń, a skrywana dotąd w listach sprzed lat, wiel...
21,01 zł 29,99 zł
Do koszyka

Srebrny dzwoneczek

Jesienią Marysię czekają spore zmiany – pójdzie do pierwszej klasy, urodzi się jej też braciszek. Na razie dziewczynka spędza lato u cioci i zastanawia się, czy poradzi sobie w roli uczennicy i starszej siostry. Całkiem zwykłe wakacje w ni...
27,41 zł 31,00 zł
Do koszyka

The Water's Daughter

An exquisitely imagined fantasy novel about a girl who can see history with her touch. Set on the canals of Venice, from an award-winning author, this is a perfect book for fans of Frances Hardinge and Jennifer Bell for 9+ readers.Twelve-ye...
61,91 zł 70,00 zł
Do koszyka

The President’s Daughter

Every detail is accurate -because one of the authors is President Bill Clinton. The drama and action never stop -because the other author is James Patterson. Matthew Keating, a one-time Navy SEAL - and a past preside...

Recenzje

Dodaj recenzję
Nikt nie dodał jeszcze recenzji. Bądź pierwszy!
 
Uwaga: Nasze strony wykorzystują pliki cookies.
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celu dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach statystycznych i reklamowych. Mogą też stosować je współpracujące z nami firmy badawcze. W programie służącym do obsługi Internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce Prywatności.