0 POZYCJI
KOSZYK PUSTY
Podręczniki akademickie »


Frankly in Love (Miękka)

0.00  (0 ocen)
 Sprawdź recenzje
Rozwiń szczegóły
Zwiń szczegóły
Produkt niedostępny
Dodaj do schowka

Frankly in Love

Frank loves Joy. Joy loves Frank. At least, that's what they tell their parents . . .
Frank Li is a high school senior living in Southern California.
Frank's parents emigrated from Korea, and have pretty much one big rule for Frank - he must only date Korean girls.
But he's got strong feelings for a girl in his class, Brit - and she's not Korean.

His friend Joy Song is in the same boat and knows her parents will never accept her Chinese American boyfriend, so they make a pact: they'll pretend to date each other in order to gain their freedom.

Frank thinks fake-dating is the perfect plan, but it leaves him wondering if he ever really understood love - or himself - at all.
A brilliantly funny YA romance, perfect for fans of John Green and To All the Boys I've Loved Before

  • Kategorie:
    1. Beletrystyka i literatura faktu »
    2. Literatura dla dzieci i młodzieży
  • Język wydania: angielski
  • ISBN: 9780241373439
  • EAN: 9780241373439
  • Liczba stron: 418
  • Wymiary: 13.0x20.0cm
  • Waga: 0.30kg
  • Sposób dostarczenia produktu fizycznego
    Sposoby i terminy dostawy:
    • Paczka w RUCHu - dostawa 2 dni robocze
    • Odbiór paczki w urzędzie Poczty Polskiej - dostawa 2 dni robocze
    • Dostawa Pocztą Polską - dostawa 2 dni robocze
    • Odbiór paczki w Paczkomacie InPost - dostawa 2 dni robocze
    • Dostawa kurierem - dostawa 1 dzień roboczy
    • Odbiór własny w księgarni PWN - dostawa 3 dni robocze
    Ważne informacje o wysyłce:
    • Nie wysyłamy paczek poza granice Polski.
    • Dostawa do części Paczkomatów InPost oraz opcja odbioru osobistego w księgarniach PWN jest realizowana po uprzednim opłaceniu zamówienia kartą lub przelewem.
    • Całkowity czas oczekiwania na paczkę = termin wysyłki + dostawa wybranym przewoźnikiem.
    • Podane terminy dotyczą wyłącznie dni roboczych (od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem dni wolnych od pracy).

Inni Klienci oglądali również

25,20 zł 28,00 zł
Do koszyka

Bad Love

Award-winning original fiction for learners of English. At seven levels, from Starter to Advanced, this impressive selection of carefully graded readers offers exciting reading for every student's capabilities. Detective Flick Laine meets handsome Dr ...
34,09 zł 43,00 zł
Do koszyka

Love is Blind

This is William Boyd's sweeping, heart-stopping new novel. Set at the end of the 19th century, it follows the fortunes of Brodie Moncur, a young Scottish musician, about to embark on the story of his life.When Brodie is offered a job in Par...
25,32 zł 27,67 zł
Do koszyka

Peter Rabbit I Love You Mummy

This heart-warming book is the perfect way to tell Mummy 'I love you' on Mother's Day - or on any day of the year!With a little help from Peter Rabbit himself, a beautiful rhyme, contemporary design and gorgeous illustrations capture the ch...
30,91 zł 35,00 zł
Do koszyka

Frankly in Love

Frank Li ma dwa imiona: amerykańskie Frank oraz koreańskie Sung-Min. Urodził się i dorastał w Kalifornii, w języku przodków zna zaledwie kilka słów. Mimo to jego rodzice oczekują, że zwiąże się z miłą Koreanką. Ale Frank spotyka się z Bri...
41,15 zł 45,00 zł
Do koszyka

Love in Warsaw

A Chinese girl, Ling Xuan, comes to the University of Warsaw to study international relations since the boy whom she loves would like to study there. However, he falls in love with another one: a pretty girl who is far better-off. At this moment, a you...
22,93 zł 33,00 zł
Do koszyka

Love & Luck

Addie przyjechała do Irlandii na ślub ciotki. Pragnie zapomnieć o koszmarnym zdarzeniu, które złamało jej serce, ale brat Ian stale jej o nim przypomina! Dopiero odkrycie w hotelowej biblioteczce przewodnika Irlandia dla złamanych serc pozwala d...

Recenzje

Dodaj recenzję
Nikt nie dodał jeszcze recenzji. Bądź pierwszy!
 
Uwaga: Nasze strony wykorzystują pliki cookies.
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celu dostosowaniaserwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach statystycznych i reklamowych. Mogą też stosować je współpracujące z nami firmy badawcze. W programie służącym do obsługi Internetumożna zmienić ustawienia dotyczące cookies Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza,że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce Prywatności.