• Zaloguj się
  • Zarejestruj się
  • Newsletter
  • Pomoc
  • Kontakt
0 POZYCJI
KOSZYK PUSTY

Frankly in Love (Miękka)

0.00  (0 ocen)
 Sprawdź recenzje
Rozwiń szczegóły
Zwiń szczegóły
Produkt niedostępny
Dodaj do schowka
Darmowa dostawa

Frankly in Love

Frank loves Joy. Joy loves Frank. At least, that's what they tell their parents . . .
Frank Li is a high school senior living in Southern California.
Frank's parents emigrated from Korea, and have pretty much one big rule for Frank - he must only date Korean girls.
But he's got strong feelings for a girl in his class, Brit - and she's not Korean.

His friend Joy Song is in the same boat and knows her parents will never accept her Chinese American boyfriend, so they make a pact: they'll pretend to date each other in order to gain their freedom.

Frank thinks fake-dating is the perfect plan, but it leaves him wondering if he ever really understood love - or himself - at all.
A brilliantly funny YA romance, perfect for fans of John Green and To All the Boys I've Loved Before

  • Kategorie:
    1. Beletrystyka i literatura faktu »
    2. Literatura dla dzieci i młodzieży
  • Język wydania: ??angielski_pl_PL??
  • ISBN: 9780241373439
  • EAN: 9780241373439
  • Liczba stron: 418
  • Wymiary: 13.0x20.0cm
  • Waga: 0.30kg
  • Sposób dostarczenia produktu fizycznego
    Sposoby i terminy dostawy:
    • Paczka w RUCHu - dostawa 2 dni robocze
    • Odbiór paczki w urzędzie Poczty Polskiej - dostawa 2 dni robocze
    • Dostawa Pocztą Polską - dostawa 2 dni robocze
    • Odbiór paczki w Paczkomacie InPost - dostawa 2 dni robocze
    • Dostawa kurierem - dostawa 1 dzień roboczy
    • Odbiór własny w księgarni PWN - dostawa 3 dni robocze
    Ważne informacje o wysyłce:
    • Nie wysyłamy paczek poza granice Polski.
    • Dostawa do części Paczkomatów InPost oraz opcja odbioru osobistego w księgarniach PWN jest realizowana po uprzednim opłaceniu zamówienia kartą lub przelewem.
    • Całkowity czas oczekiwania na paczkę = termin wysyłki + dostawa wybranym przewoźnikiem.
    • Podane terminy dotyczą wyłącznie dni roboczych (od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem dni wolnych od pracy).

30,60 zł 34,00 zł
Do koszyka

Jungle Love

Award-winning original fiction for learners of English. At seven levels, from Starter to Advanced, this impressive selection of carefully graded readers offers exciting reading for every student's capabilities. On an adventure holiday in the Caribbean...
11,55 zł
Do koszyka

Woman in Love

Lawrence's finest, most mature novel initially met with disgust and incomprehension. In the love affairs of two sisters, Ursula with Rupert, and Gudrun with Gerald, critics could only see a sorry tale of sexual depravity and philosophical obscurity. Wo...
31,35 zł 33,00 zł
Do koszyka

I love Boo Język angielski poziom A+ Pakiet dla dziecka

Czteropoziomowy kurs nauki języka angielskiego od 3-latka do 6-latka.Pakiet w pełni zgodny z nową podstawą programową. Przeznaczony zarówno dla nauczycieli wychowania przedszkolnego, jak i nauczycieli języka angielskiego. Stwarza moż...
25,35 zł 37,80 zł
Do koszyka

Easy love

Nowy gorący cykl autorki bestsellerowej serii Pokusa Nowy Orlean, miasto zwane Big Easy. Tu wszystko jest na pełnym luzie: zabawa, muzyka, miłość… Tom 1 serii Boudreaux o braciach i siostrach z rodziny potentatów przemysłowych z Nowego Orlea...
17,41 zł 24,99 zł
Do koszyka

Tajemniczy ogród

Ulubiona książka dzieciństwa naszych dziadków i rodziców. Opowieść o serdecznej przyjaźni, prawdziwej dobroci i wielkiej tajemnicy. Do smutnego, skrywającego wiele niespodzianek, angielskiego domu, w którym mieszka angielski arysto...
21,88 zł 29,90 zł
Do koszyka

Wiersze do poduchy

Nowe wydanie bestsellerowej książki, którą pokochało już wiele maluszków i ich mam. Wiersze i wierszyki do czytania na dobranoc, do snu, do poduszki. Pełne pogodnego humoru rymowane opowiastki napisane przez znakomitą polską poetkę i baje...

Recenzje

Dodaj recenzję
Nikt nie dodał jeszcze recenzji. Bądź pierwszy!
 
Uwaga: Nasze strony wykorzystują pliki cookies.
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celu dostosowaniaserwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach statystycznych i reklamowych. Mogą też stosować je współpracujące z nami firmy badawcze. W programie służącym do obsługi Internetumożna zmienić ustawienia dotyczące cookies Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza,że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce Prywatności.